HAKKIMIZDA

Firmamız 10 yıldır Türkiye'de faaliyet gösteren güvenilir ve yetkili üretici ve ihracatçı bir firmadır. Kuruluşundan bu yana, Firmamız  kuru kayısıda önde gelen üretici ve tedarikçilerinden biri olmuştur. Ürün işletmelerimizde kurutularak dünyaca ün kazanmış, lezzetini almaktadır.
 
İhracatımızı ağırlıklı olarak Kuzey Amerika ve Avrupa'daki ülkere gerçekleştirmekteyiz. Tesislerimizde uluslararası kabul görmüş kalite sistemleri ISO 9001, ISO 14001, ISO 22000, ISO 18000 uygulamaktayız. 
 
Bizim başarımızın arkasındaki en önemli etken  müşterilerimiz ile oluşturturduğumuz güvene dayalı yakın ve uzun vadeli ilişkilerdir. Bizim en önemli avantajlarımız kalite konusunda çok titiz çalışmamız ve üretimimizdeki şeffaflık ile güvenilir bir üretici olmamızdır. 
 
Misyonumuz müşterilerimizin taleplerini en uygun zamanda ve şekilde karşılamak ve uluslararası pazarlara premium ürünler tedarik etmektir. Biz müşterilerimize üretim, paketleme ve kalite kontrol faaliyetlerinin tüm aşamalarını kapsayan hizmetler sunmaktayız.
 
Amacımız, mevcut tesislerimizin sürekli gelişimini sağlamak, ürün yelpazemizi geliştirmek ve müşterilerimiz ile güçlü ve yakın ilişkiler kurmaktır. Biz müşterilerimizi uzun vadeli iş ortaklarımız olarak tanımlarız; dolayısıyla bizim felsefemiz, karşılıklı güven ve dürüstlüğe dayanmaktadır.
 
Türkiye'den güvenilir bir tedarikçi arıyorsanız, biz size pazarda rekabetçi avantaj elde etmenizi sağlayacak en iyi hizmeti sunmak için buradayız.
 
Üyesi olduğumuz kurumlar:
 
Malatya Ticaret ve Sanayi odası 
Güneydoğu Anadolu İhracatçılar Birliği üyesiyiz.
 
dövüş oyunları
hediyelik kayısı